Stefano Terrazzino - tancerz, choreograf, aktor, piosenkarz, krawiec teatralny…

Urodzony 19.sierpnia 1979 roku w Mannheim w Niemczech (ówczesne NRD). Jeden z trzech synów Giovanny i Antonio Terrazzino. W odróżnieniu od swoich braci, Vincenzo i Marco, nie wybrał drogi związanej z piłką nożną, lecz z tańcem, z którym powiązał całe swoje życie.

Swoją karierę taneczną rozpoczął dość późno, bo w wieku 16 lat. Jednak mimo wszystko udało mu się osiągnąć to, o czym marzy niejeden tancerz. Zdobył międzynarodową klasę S w stylu latynoamerykańskim, wygrał wiele prestiżowych turniejów tanecznych stał się znanym i docenianym w Polsce oraz Niemczech.

W 2005 roku przyjechał do Polski. Miał być to kilkumiesięczny pobyt, jednak przeciągnął się aż do teraz. W ciągu 8 lat spędzonych w Polsce udało mu się zdobyć serca Polaków w programie Taniec z Gwiazdami zarówno dzięki swoim umiejętnościom jak i charakterowi. Kilkukrotnie doprowadził swoje partnerki do zwycięstwa, a z większością z nich dotarł do miejsca na podium. Od niedawna można oglądać Stefano również w niemieckiej edycji show.

Udział w telewizyjnym show otworzyło Stefano furtkę do innych aktywności artystycznych. Wydał bowiem płytę Cin Cin Amore oraz zagrał w serialach filmach oraz teatrze.